Queen Fan
Belps
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 
Men
 
Vendgknyv
 
Frum
 
Linkek
 

Hrek
Hrek : A Queen+PR berlini koncertje

A Queen+PR berlini koncertje

2008. 09. 21.

A fotn termszetesen:) Queen rajongk vannak, akik cspolnak a tegnapeltti berlini koncerten.

Akit rdekel, itt tbb kpet is tall:
www.noows.de/queen-starten-deutschlandtour-mit-saenger-paul-rodgers-2793

St, le is tltheti itt:
http://www.queenzone.com/queenzone/forumnew/forum_topic_view.aspx?Q=1134319

 

loserintheend beszmolja a berlini koncertrl    
Roger Berlin

Sziasztok!!!

Megjttem!!
Szval kirly volt a koncert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aki fl, hogy valami meglepit lelvk ponilag, az ne olvasson tovbb. :-D
Szval...
...a lettorszgi repertorhoz kpest is voltak vltozsok, gy volt meglepi. Pl. az, hogy a School's Out...Surf's Up c. ntval kezdtek. Ennek nagyon rltem, mert ez az egyik kedvencem az j albumrl. :-)))
Ja, mg eltte termszetesen risi ovci trt ki, amikor eloltottk a lmpkat, s elkezddtt a kivettn a vetts, s az j albumon lv kis gphangos intro. risi hangulat volt!!
Nagyon jl nyomtk a srcok, Paul fantasztikus volt (szerintem), jtt-ment, szaladglt, sokat mosolygott, dumlt, integetett ki a kznsgnek, kommuniklt a kznsggel. Nekem nagyon tetszett.
s ht termsztesen a nagy lbling, Roger egyenesen szenzcis volt!!!!!!!!!! :-)))) Vad rjngsbe kezdtem, mikor meglttam letemben elszr lben. :-D (na j, annyira n- s kzveszlyes azrt nem voltam, de ugrls, cspols, tapsols, kiabls, ftyls, egyb tetszsnyilvnts abszolte volt!! :-D)
Szuper helyen lltam, a B sznpad (a "kifut" vge) mellett, ahova lehoztk Roger dobszerkjt a '39-hoz. Sajna akkor mg nem az 1. sorban, gy a lepedt vglis nem tudtam lobogtatni (1. n sem ltok tle, 2. msok se, 3. nem lobogtatom r az elttem llk fejre :-D), de nagyon jl lttam!!!!!!!! s ez krptolt! lben ltni kb. 5 mterrl ezt az istent - v!!!!!! Nagyon ari volt, ahogy jtt le oda, kivigyorgott egyet a mi oldalunkra. :-))) A '39, a dobszl, s az I'm in love with my car is szenzcis volt - szmomra a koncert cscspontjai!!!!!! :-))) Utna nagyon ari volt Roger, ahogy belevgott a Say it's not true-ba, az els sor vgn ("The harder we play") a "play" egyszeren elmaradt, gy "elhalt" a hangja. :-DDD Totl fradt volt a dobszl meg az I'm in love... utn. :-DD De persze hamar helyrehozta ezt a kis "hibt", s tovbbra is tk jl nyomta. :-)

Brian is nagyon-nagyon kirly volt, hihetetlen volt t is olyan kzelrl ltni!!!!! Egyszer volt rajta egy nagyon bna selyeming-szersg, az vicces volt. :-DDD Amgy adidas csukja volt, s hasonl mrkj szort a karjn. Jfej volt, pr mondatot mondott nmetl, meg a Love of my life eltt vicceldtt egy sort valami olyasmin, hogy kb. az unoki korak a kznsg tagjai. :-D Vagy valami ilyesmi... :-DDD (extzisban voltam, nem rtettem mindent, s mg fotztam is :-D) Ja, s Paul gy konferlta be, hogy "Dr. Brian May". :-))))) Nagyon ari volt Brian, a Love of my life utn trlgette a szemeit. :-))) A gitrszl, a Bijou-val egytt szenzcis volt, nekem nagyon-nagyon tetszett!! A koncert eleje fel volt egy szm (mr nem emlkszem, melyik), ahol Brian mintha elfelejtette volna a szveget, a nagy kivettn lehetett ltni az arct, hogy ttovzik, mg a tbbiek nekelnek. :-D

Paul is rontott szveget, deht sebaj, annyi baj legyen, ez az l mka varzsa. :-))

Az j albumrl 5 szmot nyomtak, llat volt!!! A Cosmos rockin' a legsirlyabb ugrls-tombols-bulizs szmok kztt van m!!!!!! :-D A Warboys eltt Paul mondta, hogy s most jn egy szm az j albumrl, tmailag pszendlv, fj hbor, stb., erre a krlttem ll lengyel fiatalokbl ll csapat elkezdett tanakodni, hogy a We believe lesz taln. Odafordultam, s mondtam, hogy nem, nem, mert a Warboys. Krdezte az egyik src, hogy gondolom?? Mondtam, hogy igen. Elkezdtk a Warboys-t, mire a lengyel src gratullt nekem. :-DDD
Jtszottak Bad Company-szmokat is, igyekeztem ezekbl is "kszlni", gy fordulhatott el, hogy a krnykemen kb. egyedl nekeltem Paul-lal a Seagull-t meg a Bad Company-t. :-)))

risten, mit rjak mg?? Annyi, de annyi rszletecske fog mg eszembe jutni aprnknt, hogy ihaj! :-D Majd adagolom, ha rdekel valakit. :-)) Meg a kpeket is, aprnknt, mert sok van. :-)

Ja, egy apr dolog nem volt j: a vgn nem jttek le a B sznpadra meghajolni. :-(( Pedig addigra mr az els sorban voltam, a korltnl, akkor tudtam volna Rogernek lobogtatni a lepedt. :-DDD De ez most gy elmaradt. Ez van - htha legkzelebb. :-))

No, majd mg folyt. kv. :-))

Mg nincs hozzszls.
 
Ezen a napon 06.25.
1979 : Megszletett John harmadik gyermeke, egyetlen kislnya Laura.
1980 : A Queen prbkat tartott a The Game turn amerikai rszhez, Los Angeles, USA.
1984 : Roger kiadta 2. szl albumt Angliban, Strange Frontier cmmel.
1985 : Freddie interjjt DJ Simon Bates-szel leadta a BBC Radio One.
1989 : A Breakthru a 13. lett az angol toplistn. 1993 : Brian koncertje, Waldstadion, Frankfurt, Nmetorszg.
1994 : Roger fellpett a BBC tv Pop Quiz msorban.
 

 


Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom